Make your own free website on Tripod.com
Futbol
Dünya Futbolu
Basketbol
Formula 1
Anasayfa
Türkiye Ligleri
Türkiye Kupası
Avrupa Kupaları
Milli Takım
NBA Ligi
2004-20005 BAYANLAR AVRUPA KUPASI (FİBA EUROPE CUP & WOMEN)
AVRUPA KUPASI GRUP ELEMELERİ
(FIBA Europe Cup Women & Qualifying Round)
BATI KONFERANSI
A GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Pays d'Aix 3 3/0 230/193 6
2  Halcón 3 2/1 252/211 5
3  Rovereto 3 1/2 220/207 4
4  CAB Madeira 3 0/3 189/280 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Rovereto 71-72 Halcón
CAB Madeira 62-82 Pays d'Aix
Pays d'Aix 64-50 Rovereto
Halcón 99-56 CAB Madeira
Pays d'Aix 84-81 Halcón
Rovereto 99-71 CAB Madeira
Pays d'Aix - CAB Madeira
Halcón - Rovereto
CAB Madeira - Halcón
Rovereto - Pays d'Aix
CAB Madeira - Rovereto
Halcón - Pays d'Aix
B GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Faience 3 3/0 228/201 6
2  ESB Lille 3 2/1 219/199 5
3  Venezia 3 1/2 221/210 4
4  Rhondda Rebels 3 0/3 205/263 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Rhondda Rebels 67-89 ESB Lille
Faience 73-70 Venezia
ESB Lille 66-70 Faience
Venezia 89-73 Rhondda Rebels
ESB Lille 64-62 Venezia
Faience 85-65 Rhondda Rebels
ESB Lille - Rhondda Rebels
Venezia - Faience
Rhondda Rebels - Venezia
Faience - ESB Lille
Rhondda Rebels - Faience
Venezia - ESB Lille
C GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Phard Napoli 3 2/1 236/199 5
2  USO Mondeville 3 2/1 207/206 5
3  Caja Canarias 3 2/1 223/223 5
4  Ribera 3 0/3 198/236 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
USO Mondeville 67-64 Phard Napoli
Ribera 70-77 Caja Canarias
Phard Napoli 80-54 Ribera
Caja Canarias 68-61 USO Mondeville
Ribera 74-79 USO Mondeville
Phard Napoli 92-78 Caja Canarias
Caja Canarias - Ribera
Phard Napoli - USO Mondeville
USO Mondeville - Caja Canarias
Ribera - Phard Napoli
USO Mondeville - Ribera
Caja Canarias - Phard Napoli
GÜNEY KONFERANSI
A GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Fenerbahçe 3 2/1 247/212 5
2  Ptolemaida 3 2/1 258/236 5
3  Lukoil 3 2/1 236/233 5
4  WBC Kimico 3 0/3 219/279 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Lukoil 84-78 Ptolemaida
WBC Kimico 67-92 Fenerbahçe
Ptolemaida 97-72 WBC Kimico
Fenerbahçe 75-62 Lukoil
Ptolemaida 83-80 Fenerbahçe
WBC Kimico 80-90 Lukoil
Ptolemaida - Lukoil
Fenerbahçe - WBC Kimico
Lukoil - Fenerbahçe
WBC Kimico - Ptolemaida
Fenerbahçe - Ptolemaida
Lukoil - WBC Kimico
B GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Ramat Hasharon 2 2/0 197/130 4
2  Ceyhan 2 1/1 152/145 3
3  Stara Zagora 2 0/2 131/205 2
 
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Ramat Hasharon 83-61 Ceyhan
Ceyhan 91-62 Stara Zagora
Stara Zagora 69-114 Ramat Hasharon
Ceyhan - Ramat Hasharon
Stara Zagora - Ceyhan
Ramat Hasharon - Stara Zagora
 
 
 
 
 
 
C GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Levski Spartak 2 2/0 144/136 4
2  Novosibirsk 2 1/1 151/145 3
3  Targoviste 2 0/2 127/141 2
 
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Targoviste 67-75 Novosibirsk
Levski Spartak 66-60 Targoviste
Levski Spartak 78-76 Novosibirsk
Novosibirsk - Targoviste
Targoviste - Levski Spartak
Novosibirsk - Levski Spartak
 
 
 
 
 
 
MERKEZ KONFERANSI
A GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Kazan 3 3/0 258/222 6
2  Zala Volan 3 2/1 217/201 5
3  Saarlouis 3 1/2 238/243 4
4  Martigny 3 0/3 235/282 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Zala Volán 59-53 Saarlouis
Kazan 72-61 Zala Volán
Saarlouis 102-81 Martigny
Martigny 78-83 Kazan
Zala Volán 97-76 Martigny
Kazan 103-83 Saarlouis
Zala Volán - Kazan
Martigny - Saarlouis
Kazan - Martigny
Saarlouis - Zala Volán
Martigny - Zala Volán
Saarlouis - Kazan
B GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  USK Prague 3 3/0 270/167 6
2  Ruzomberok 3 2/1 229/216 5
3  Sopron 2 0/2 123/167 2
4  ZKK Zagreb 2 0/2 106/178 2
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Ruzomberok 82-64 Sopron
USK Prague 102-37 ZKK Zagreb
Sopron 59-85 USK Prague
ZKK Zagreb 69-76 Ruzomberok
Ruzomberok 71-83 USK Prague
ZKK Zagreb - Sopron
Sopron - Ruzomberok
ZKK Zagreb - USK Prague
USK Prague - Sopron
Ruzomberok - ZKK Zagreb
USK Prague - Ruzomberok
Sopron - ZKK Zagreb
C GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Gospic 3 2/1 237/229 5
2  Szeviep 3 2/1 206/209 5
3  Nadezhda 3 1/2 216/216 4
4  BG Dorsten 3 1/2 231/236 4
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
BG Dorsten 96-90 Gospic
Nadezhda 71-72 Szeviép
Szeviép 73-67 BG Dorsten
Gospic 76-72 Nadezhda
Nadezhda 73-68 BG Dorsten
Gospic 71-61 Szeviép
Gospic - BG Dorsten
Szeviép - Nadezhda
Nadezhda - Gospic
BG Dorsten - Szeviép
Szeviép - Gospic
BG Dorsten - Nadezhda
D GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Wasserburg 3 3/0 219/206 6
2  Budapest 2 1/1 160/159 3
3  ZKK Croatia 2 1/1 145/146 3
4  Chevakata 3 0/3 213/226 3
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Wasserburg 67-61 ZKK Croatia
Budapest 78-71 Chevakata
Chevakata 79-84 ZKK Croatia
Wasserburg 88-82 Budapest
Wasserburg 64-63 Chevakata
Budapest - ZKK Croatia
Wasserburg - Chevakata
ZKK Croatia - Wasserburg
Chevakata - Budapest
ZKK Croatia - Chevakata
Budapest - Wasserburg
ZKK Croatia - Budapest
E GRUBU
S Takım O G/M A/Y P
1  Sibenik 2 2/0 150/135 4
2  Wels 2 1/1 127/130 3
3  Miskolc 2 0/2 136/148 2
MAÇ SONUÇLARI
Takım1 Skor Takım2
Sibenik 67-62 Wels
Wels 65-63 Miskolc
Miskolc 73-83 Sibenik
Wels - Sibenik
Miskolc - Wels
Sibenik - Miskolc
 
 © 2004 Forfubas Anasayfa