Make your own free website on Tripod.com
Futbol
Dünya Futbolu
Basketbol
Formula 1
Anasayfa
Avrupa Kupaları
2006 Dünya Kupası
2004 Avrupa Kupası
UEFA Puan Sistemi
Dünya Futbolu Arşivi
UEFA KUPASI TARİHİ
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/00
1998/99
1997/98
1996/97
1995/96
1994/95
1993/94
1992/93
1991/92
1990/91
1989/90
1988/89
1987/88
1986/87
1985/86
1984/85
1983/84
1982/83
1981/82
1980/81
1979/80
1978/79
1977/78
1976/77
1975/76
1974/75
1973/74
1972/73
1971/72
 
UEFA KUPASI 1997/1998
1. ELEME TURU
Dinamo Minsk Bls Kolkheti-1913 Poti Gür 1-0 1-2 -
Hapoel Petah-Tikva İsr Flora Tallinn Est 1-0 2-1 -
Dnipro Dnipropetrovsk Ukr FK Yerevan Erm 6-1 2-0 -
Inkaras Kaunas Lit FC Brno ÇkC 3-1 1-6 -
MyPa-47 Fin Apollon Limassol Kıb 1-1 0-3 -
Inter Cardiff Gal Celtic İsk 0-3 0-5 -
Xamax Neuchâtel Sui Tiligul Tiraspol Mol 7-0 3-1 -
CS Grevenmacher Lux Hajduk Split Hır 1-4 0-2 -
Grasshopper-Club Zürich Sui Coleraine Kirl 3-0 7-1 -
Vojvodina Novi Sad Sır Viking Stavanger Nor 0-2 2-0 4- 5P
KR Reykjavik İzl Dinamo Bucuresti Rom 2-0 2-1 -
Bohemians Dublin İrl Ferencvaros Mac 0-1 0-5 -
FK Jablonec ÇkC Garabag Agdam Aze 5-0 3-0 -
Birkirkara Mal Spartak Trnava Svk 0-1 1-3 -
Odra Wodzislaw Pol Pobeda Prilep Mak 3-0 1-2 -
Daugava Riga Let Vorskla Poltava Ukr 1-3 1-2 -
SK Brann Bergen Nor Neftochimik Burgas Bul 2-1 2-3 -
CE Principat And Dundee United İsk 0-8 0-9 -
Nova Gorica Slo Otelul Galati Rom 2-0 2-4 -
Újpest TE Mac KI Klaksvik Far 6-0 3-2 -
2. ELEME TURU
Rotor Volgograd Rus Odra Wodzislaw Pol 2-0 4-3 -
Trabzonspor Tür Dundee United İsk 1-0 1-1 -
Rapid Wien Avu FC Brno ÇkC 6-1 0-2 -
Helsingborg IF Swe Ferencvaros Mac 0-1 1-0 3- 4P
Anderlecht Bel Vorskla Poltava Ukr 2-0 2-0 -
Hajduk Split Hır Malmö FF Swe 3-2 2-0 -
Xamax Neuchâtel Sui Viking Stavanger Nor 3-0 1-2 -
Vejle BK Dan Hapoel Petah-Tikva İsr 0-0 0-1 -
FC Tirol Innsbruck Avu Celtic İsk 2-1 3-6 -
Nova Gorica Slo Club Brugge Bel 3-5 0-3 -
FK Jablonec ÇkC Örebro SK Swe 1-1 0-0 -
Dinamo Minsk Bls Lillestrøm SK Nor 0-2 0-1 -
Alania Vladikavkaz Rus Dnipro Dnipropetrovsk Ukr 2-1 4-1 -
Újpest TE Mac AGF Aarhus Dan 0-0 2-3 -
Grasshopper-Club Zürich Sui SK Brann Bergen Nor 3-0 0-2 -
PAOK Thessaloniki Yun Spartak Trnava Svk 5-3 1-0 -
Apollon Limassol Kıb Excelsior Mouscron Bel 0-0 0-3 -
KR Reykjavik İzl OFI Heraklion Yun 0-0 1-3 -
1. TUR
NK Maribor Slo Ajax Hol 1-1 1-9 -
FC Twente Enschede Hol Lillestrøm SK Nor 0-1 2-1 -
Vitesse Arnhem Hol Sporting Braga Por 2-1 0-2 -
Deportivo La Coruña İsp AJ Auxerre Fra 1-2 0-0 -
Austria Salzburg Avu Anderlecht Bel 4-3 2-4 -
PAOK Thessaloniki Yun Arsenal İng 1-0 1-1 -
Widzew Lódz Pol Udinese İta 1-0 0-3 -
Olympique Lyon Fra Brøndby IF Dan 4-1 3-2 -
Slavia Mozyr Bls Dinamo Tbilisi Gür 1-1 0-1 -
Real Valladolid İsp Skonto Riga Let 2-0 0-1 -
Vitória Guimarães Por Lazio Roma İta 0-4 1-2 -
RC Strasbourg Fra Glasgow Rangers İsk 2-1 2-1 -
MTK Budapest Mac Alania Vladikavkaz Rus 3-0 1-1 -
Schalke '04 Alm Hajduk Split Hır 2-0 3-2 -
SC Bastia Fra Benfica Por 1-0 0-0 -
FC Sion Sui Spartak Moscow Rus 0-1 1-5 -
OFI Heraklion Yun Ferencvaros Mac 3-0 1-2 -
Sampdoria İta Athletic Bilbao İsp 1-2 0-2 -
Girondins Bordeaux Fra Aston Villa İng 0-0 0-1 -
Steaua Bucuresti Rom Fenerbahçe Tür 0-0 2-1 -
Rotor Volgograd Rus Örebro SK Swe 2-0 4-1 -
Jazz Pori Fin TSV 1860 München Alm 0-1 1-6 -
Trabzonspor Tür VfL Bochum Alm 2-1 3-5 -
Dinamo Zagreb Hır Grasshopper-Club Zürich Sui 4-4 5-0 -
Rapid Wien Avu Hapoel Petah-Tikva İsr 1-0 1-1 -
Internazionale İta Xamax Neuchâtel Sui 2-0 2-0 -
Celtic İsk Liverpool İng 2-2 0-0 -
Excelsior Mouscron Bel FC Metz Fra 0-2 1-4 -
Beitar Jerusalem İsr Club Brugge Bel 2-1 0-3 -
Atlético Madrid İsp Leicester City İng 2-1 2-0 -
AGF Aarhus Dan FC Nantes Fra 2-2 1-0 -
Karlsruher SC Alm Anorthosis Famagusta Kıb 2-1 1-1 -
2. TUR
Spartak Moscow Rus Real Valladolid İsp 2-0 2-1 -
Rotor Volgograd Rus Lazio Roma İta 0-0 0-3 -
Sporting Braga Por Dinamo Tbilisi Gür 4-0 1-0 -
Ajax Hol Udinese İta 1-0 1-2 -
FC Metz Fra Karlsruher SC Alm 0-2 1-1 -
RC Strasbourg Fra Liverpool İng 3-0 0-2 -
Internazionale İta Olympique Lyon Fra 1-2 3-1 -
Rapid Wien Avu TSV 1860 München Alm 3-0 1-2 -
MTK Budapest Mac Dinamo Zagreb Hır 1-0 0-2 -
Schalke '04 Alm Anderlecht Bel 1-0 2-1 -
AGF Aarhus Dan FC Twente Enschede Hol 1-1 0-0 -
Athletic Bilbao İsp Aston Villa İng 0-0 1-2 -
AJ Auxerre Fra OFI Heraklion Yun 3-1 2-3 -
Steaua Bucuresti Rom SC Bastia Fra 1-0 2-3 -
Atlético Madrid İsp PAOK Thessaloniki Yun 5-2 4-4 -
Club Brugge Bel VfL Bochum Alm 1-0 1-4 -
3. TUR
Ajax Hol VfL Bochum Alm 4-2 2-2 -
Rapid Wien Avu Lazio Roma İta 0-2 0-1 -
FC Twente Enschede Hol AJ Auxerre Fra 0-1 0-2 -
Sporting Braga Por Schalke '04 Alm 0-0 0-2 -
Dinamo Zagreb Hır Atlético Madrid İsp 1-1 0-1 -
RC Strasbourg Fra Internazionale İta 2-0 0-3 -
Steaua Bucuresti Rom Aston Villa İng 2-1 0-2 -
Karlsruher SC Alm Spartak Moscow Rus 0-0 0-1 -
ÇEYREK FİNAL
Ajax Hol Spartak Moscow Rus 1-3 0-1 -
Internazionale İta Schalke '04 Alm 1-0 1-1 -
Lazio Roma İta AJ Auxerre Fra 1-0 2-2 -
Atlético Madrid İsp Aston Villa İng 1-0 1-2 -
YARI FİNAL
Atlético Madrid İsp Lazio Roma İta 0-1 0-0 -
Internazionale İta Spartak Moscow Rus 2-1 2-1 -
FİNAL
Internazionale İta Lazio Roma İta 3-0 - -
 © 2004 Forfubas Anasayfa